Weerly (1.0.0-beta4) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: On
sk: Zapnúť

en: Default
sk: Predvolené

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Desc
sk: Zostupne

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Hits
sk: Zobrazenia

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Asc
sk: Vzostupne
