Weerly (1.0.0-beta4) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ast: Reafitar

en: Default
ast: Predefiníu

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu
