Weerly (1.0.0-beta4) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: On
cs: Zapnuto

en: Default
cs: Výchozí

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Off
cs: Vypnuto

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Desc
cs: Sestupně

en: Destination
cs: Cíl

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Hits
cs: Zobrazení

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Operations links
cs: Odkazy na operace

en: Asc
cs: Vzestupně
