Weerly (1.0.0-beta4) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Reset
eu: Garbitu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Destination
eu: Helbidea

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
