Weerly (1.0.0-beta4) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: On
is: Virkjað

en: Reset
is: Endursetja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: URL
is: vefslóð

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Off
is: Af

en: Published
is: Birt

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
