Weerly (1.0.0-beta4) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Hits
km: ការ​ចុច
