Weerly (1.0.0-beta3) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: On
ne: माथि

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: URL
ne: यूआरएल

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Hits
ne: हिट्स
