WeeShop (8.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Body
os: Мидис

en: Article
os: Уац

en: Comments
os: Комментари

en: Tags
os: Тегтæ

en: Categories
os: Категоритæ

en: Size
os: Ас

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
