WeeShop (8.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (24 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Body
af: Teks

en: Article
af: Artikel

en: Comments
af: Kommentaar

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Categories
af: Kategorieë

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: categories
af: kategorieë

en: Help
af: Hulp

en: Picture
af: Prentjie

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Page
af: Bladsy

en: Comment
af: Kommentaar

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Color
af: Kleur

en: User login
af: Aanmelding

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal

en: Master
af: Meester
