WeeShop (8.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Article
ast: Artículu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Categories
ast: Categoríes

en: Size
ast: Tamañu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Help
ast: Aida

en: Picture
ast: Imaxe

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Page
ast: Páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Comment
ast: Comentariu

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Blog
ast: Blogue

en: Basic page
ast: Páxina básica
