WeeShop (8.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (28 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Body
eo: Korpo

en: Article
eo: Artikolo

en: Comments
eo: Komentoj

en: On
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Size
eo: Grandeco

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Help
eo: Helpo

en: Picture
eo: Bildo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Custom
eo: Propra

en: Comment
eo: Komento

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Color
eo: Koloro

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Blog
eo: Blogo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo

en: Asc
eo: kreske
