WeeShop (8.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (21 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Body
ml: ഘടന

en: Article
ml: ലേഖനം

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: On
ml: ഓൺ

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Help
ml: സഹായം

en: Picture
ml: ചിത്രം

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം

en: Color
ml: നിറം

en: Blog
ml: ബ്ലോഗ്

en: Basic page
ml: അടിസ്ഥാന താള്‍

en: Restricted HTML
ml: നിയന്ത്രിതമായ HTML

en: Max 1300x1300
ml: പരമാവധി 1300x1300

en: Max 2600x2600
ml: പരമാവധി 2600x2600

en: Max 325x325
ml: പരമാവധി 325x325

en: Max 650x650
ml: പരമാവധി 650x650

en: Narrow
ml: ഇടുങ്ങിയത്
