WeeShop (8.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (23 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Tags
my: Tag များ

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Color
my: အရောင်

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
