WeeShop (8.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (75 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Body
pl: Treść

en: Article
pl: Artykuł

en: Comments
pl: Komentarze

en: On
pl: Włączony

en: Tags
pl: Tagi

en: Categories
pl: Kategorie

en: Size
pl: Rozmiar

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: categories
pl: kategorie

en: Help
pl: Pomoc

en: Teaser
pl: Skrót

en: Picture
pl: Obraz

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Custom
pl: Własne

en: Comment
pl: Komentarz

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Desc
pl: Malejąco

en: Color
pl: Kolor

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Cart
pl: Koszyk

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Selection
pl: Wybór

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Show all
pl: Pokaż wszystko

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Your virtual face or picture.
pl: Twoje zdjęcie lub obraz.

en: Show more
pl: Pokaż więcej

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Basic page
pl: Prosta strona

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
pl: Użyj <em>prostych stron</em> dla Twoich statycznych treści, takich jak strona 'O nas'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
pl: Używaj tagów do grupowania artykułów podobnych tematycznie w kategorie.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
pl: Użyj <em>artykułów</em> dla dynamicznych treści, takich jak newsy, przegląd prasy lub wpisy na blogu.

en: Fulltext search
pl: Wyszukiwanie pełnotekstowe

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Wide
pl: Szeroki

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: REST export
pl: Eksport REST

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Default comments
pl: Domyśle komentarze

en: Allows commenting on content
pl: Pozwala komentować zawartość

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika

en: Basic block
pl: Prosty blok

en: A basic block contains a title and a body.
pl: Prosty blok zawiera tytuł i treść

en: Website feedback
pl: Informacja zwrotna na temat strony.

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
pl: Wprowadź listę oddzielonych przecinkami słów. Przykładowo: Wrocław, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

en: Restricted HTML
pl: Ograniczony HTML

en: Max 1300x1300
pl: Maksimum 1300x1300

en: Max 2600x2600
pl: Maksimum 2600x2600

en: Max 325x325
pl: Maksimum 325x325

en: Max 650x650
pl: Maksimum 650x650

en: Narrow
pl: Wąskie
