WeeShop (8.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Home
ps: کور

en: Body
ps: تنه

en: Article
ps: مقاله

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Tags
ps: بچوي

en: Size
ps: كچه

en: Search
ps: لټون

en: Image
ps: انځور

en: Help
ps: مرسته

en: Picture
ps: انځور

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Comment
ps: تبصره

en: Color
ps: رنګ

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Tools
ps: توكي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
