WeeShop (8.x-1.0-beta2) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Body
se: Gorut

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Help
se: Veahkki

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Picture
se: Govva

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra

en: Show more
se: Čájet eanet
