WeeShop (8.x-1.0-beta3) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Body
br: Korf

en: Search
br: Enklask

en: Picture
br: Skeudenn

en: Page
br: Pajenn

en: Color
br: Liv

en: Tools
br: Ostilhoù

en: Administrator
br: Melestrer

en: About
br: Diwar-benn
