WeeShop (8.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (30 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Body
cy: Corff

en: Comments
cy: Sylwadau

en: On
cy: Ymlaen

en: Tags
cy: Tagiau

en: Categories
cy: Categorïau

en: Size
cy: Maint

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Image
cy: Delwedd

en: Help
cy: Cymorth

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Picture
cy: Darlun

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Page
cy: Tudalen

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Custom
cy: Addasu

en: Comment
cy: Sylw

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Color
cy: Lliw

en: User login
cy: Mewngofnod defnyddiwr

en: Tools
cy: Arfau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Cart
cy: Basged Siopa

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>

en: Powered by Drupal
cy: Wedi ei bŵeru gan Drupal
