WeeShop (8.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Body
sl: Vsebina

en: Article
sl: Članek

en: Comments
sl: Komentarji

en: Tags
sl: Oznake

en: Categories
sl: Kategorije

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Help
sl: Pomoč

en: Picture
sl: Slika

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Page
sl: Stran

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Comment
sl: Komentar

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Color
sl: Barva

en: User login
sl: Prijava

en: About
sl: O modulu

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
