WeeShop (8.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Help
ta: உதவி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Comment
ta: குறிப்புரை

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது

en: Color
ta: நிறம்

en: Blog
ta: வலைப்பு
