WeeShop (8.x-1.0-beta4) - en to is translation catalogue (34 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Body
is: Meginmál

en: Article
is: Grein

en: Comments
is: Ummæli

en: On
is: Virkjað

en: Tags
is: Efnisorð

en: Categories
is: Flokkar

en: Size
is: Stærð

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Image
is: Mynd

en: Help
is: Hjálp

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Picture
is: Mynd

en: Page title
is: Titill síðu

en: Page
is: Síða

en: Off
is: Af

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Comment
is: Ummæli

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Color
is: Litur

en: User login
is: Innskráning notanda

en: Blog
is: Blogg

en: Tools
is: Tól

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Tabs
is: Flipar

en: Apply
is: Virkja

en: Administrator
is: Kerfisstjóri

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal

en: Your virtual face or picture.
is: Net- andlit eða mynd.
