WeeShop (8.x-1.0-beta4) - en to ku translation catalogue (27 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Article
ku: وتار

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Help
ku: یارمەتی

en: Picture
ku: وێنە

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Page
ku: پەڕە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Blog
ku: بڵاگ

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: About
ku: دەربارە

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ku: جۆری <em>پەڕە سەرەتاییەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی نەگۆڕاوی وەک پەڕەی "دەربارەی ماڵپەڕ".

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ku: جۆری <em>وتارەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی گەرماوگەرمی وەک هەواڵەکان، وەشانی ڕۆژنامەگەری یان بڵاوکراوەی بڵاگ.
