WeeShop (8.x-1.0-beta4) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Comments
mk: Коментари

en: Categories
mk: Категории

en: Search
mk: Барање

en: Help
mk: Помош

en: - All -
mk: - Сите -
