WeeShop (8.x-1.0-beta4) - en to nn translation catalogue (26 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Body
nn: Brødtekst

en: Article
nn: Artikkel

en: Comments
nn: Kommentarar

en: On
nn: På

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Help
nn: Hjelp

en: Picture
nn: Bilete

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Comment
nn: Kommentar

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Color
nn: Farge

en: User login
nn: Brukarinnlogging

en: Blog
nn: Blogg

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -

en: Basic page
nn: Grunnleggjande side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nn: Bruk <em>grunnleggjande side<em> for statisk innhald, slik som «Om oss» sida.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nn: Bruk stikkord for å gruppera artiklar om same emne i kategoriar.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nn: Bruk <em>artiklar</em> for innhald som endrast, slik som nyheiter, pressemeldingar eller bloggoppføringar.
