WeeShop (8.x-1.0-beta4) - en to sr translation catalogue (40 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Body
sr: Главни текст

en: Article
sr: Чланак

en: Categories
sr: Категорије

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Comment
sr: Коментар

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Color
sr: Боја

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Cart
sr: Kopпa

en: Administrator
sr: Администратор

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Your virtual face or picture.
sr: Ваше витуелно лице или фотографија.

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sr: Користи <em>чланке</em> за садржаје за које су временски осетљиби. Као што су вести, саопштења за јавност или странице блога.

en: Wide
sr: Широко

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Site branding
sr: Лого

en: Default comments
sr: Подразумевани коментари

en: Allows commenting on content
sr: Омогућава коментарисање садржаја

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога

en: Basic block
sr: Основни блок

en: Website feedback
sr: Повратна информација о сајту

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
sr: Унеси листу одвојену зарезом. На пример: Амстердам, Мексико Сити, "Кливленд, Охајо"

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Restricted HTML
sr: Ограничени ХТМЛ

en: Max 1300x1300
sr: Максимално 1300x1300

en: Max 2600x2600
sr: Максимално 2600x2600

en: Max 325x325
sr: Максимално 325x325

en: Max 650x650
sr: Максимално 650x650

en: Narrow
sr: Уско
