WeeShop (8.x-1.0-beta4) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: On
th: เปิด

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Search
th: ค้นหา

en: Picture
th: รูปภาพ

en: Off
th: ปิด

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Color
th: สี

en: Blog
th: บล็อก

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Promotion
th: โปรโมชั่น

en: Cart
th: ตะกร้า

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Administrator
th: ผู้ดูแลระบบ

en: Show all
th: แสดงทุกข้อ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Your virtual face or picture.
th: เลือกรูปภาพจากคอมพิวเตอร์ของคุณ
