WeeShop (8.x-1.0-beta4) - en to ug translation catalogue (25 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Article
ug: ماقالە

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: ,
ug: ،

en: Color
ug: رەڭ

en: User login
ug: كىرىش

en: Blog
ug: بلوگ

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ug: <em>ماقالە</em> ئارقىلىق يېڭى مەزمۇن قوشۇش، مەسىلەن: خەۋەرلەر، بىلوگ...قاتارلىقلار
