WeeShop (8.x-1.0-beta5) - en to et translation catalogue (70 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Body
et: Sisu

en: Article
et: Artikkel

en: Comments
et: Kommentaarid

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Categories
et: Kategooriad

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: categories
et: kategooriad

en: Help
et: Abi

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Picture
et: Pilt

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Custom
et: Kohandatud

en: Comment
et: Kommentaar

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Desc
et: Kahanev

en: Color
et: Värv

en: User login
et: Sisenemine

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Tools
et: Tööriistad

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Shopping Cart
et: Ostukorv

en: Cart
et: Ostukorv

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Tabs
et: Sakid

en: Apply
et: Rakenda

en: Administrator
et: Haldur

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Your virtual face or picture.
et: Sinu virtuaalne nägu või pilt.

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
et: <em>Artikleid</em> kasutatakse aeguva sisu jaoks nagu uudised, pressiteated või blogi sissekanded.

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Wide
et: Lai

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: REST export
et: REST eksport

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Default comments
et: Vaikimisi kommentaarid

en: Allows commenting on content
et: Võimaldab sisu kommenteerida

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.

en: Website feedback
et: Veebilehe tagasiside

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
et: Sisesta komadega eraldatud nimekiri. Näiteks: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML

en: Narrow
et: Kitsas
