WeeShop (8.x-1.0-beta5) - en to fa translation catalogue (62 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Body
fa: بدنه

en: Article
fa: مقاله

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: On
fa: روشن

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Size
fa: اندازه

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Image
fa: تصویر

en: categories
fa: دسته‌ها

en: Help
fa: راهنما

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Picture
fa: تصویر

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Page
fa: صفحه

en: Off
fa: خاموش

en: Custom
fa: سفارشی

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Promoted to front page
fa: نمایش در صفحه اول

en: Desc
fa: نزولی

en: Color
fa: رنگ

en: User login
fa: ورود کاربر

en: Blog
fa: وبلاگ

en: Tools
fa: ابزارها

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Promotion
fa: ویژه

en: Cart
fa: سبد خرید

en: ‹ Previous
fa: < قبلی

en: Next ›
fa: بعدی >

en: Tabs
fa: زبانه‌ها

en: Apply
fa: تایید

en: Administrator
fa: مدیر

en: Show all
fa: نمایش همه

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Main navigation
fa: منوی اصلی

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Powered by Drupal
fa: قدرت گرفته از دروپال

en: Breadcrumbs
fa: مسیر‌های راهنما

en: Status messages
fa: پیام‌های وضعیت

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: Basic page
fa: صفحه ساده

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fa: از <em>صفحات ساده</em> برای محتوای ایستا مانند صفحه «درباره ما» استفاده کنید.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
fa: از تگ‌ها برای گروه‌بندی موضوعات مختلف در دسته‌ها استفاده کنید.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
fa: از <em>مقالات</em> برای محتوای وابسته به زمان مانند اخبار, اعلامیه‌های مطبوعاتی، و مطالب وبلاگ استفاده کنید.

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Wide
fa: پهن

en: Site branding
fa: برند سایت

en: Default comments
fa: دیدگاه‌های پیش‌فرض

en: Allows commenting on content
fa: اجازه ثبت دیدگاه در مورد محتوا را می دهد

en: Primary admin actions
fa: اقدامات مدیریتی پایه

en: User account menu
fa: منوی حساب کاربری

en: Basic block
fa: بلوک پایه

en: A basic block contains a title and a body.
fa: یک بلوک پایه شامل یک عنوان و بدنه است.

en: Narrow
fa: باریک

en: Site section links for mobile.
fa: پیوندهای بخش‌های سایت برای موبایل
