WeeShop (8.x-1.0-beta5) - en to hu translation catalogue (81 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Body
hu: Törzs

en: Article
hu: Cikk

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: On
hu: Be

en: Tags
hu: Címkék

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Size
hu: Méret

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Image
hu: Kép

en: categories
hu: kategóriák

en: Help
hu: Súgó

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Picture
hu: Kép

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Page
hu: Oldal

en: Off
hu: Ki

en: Custom
hu: Egyéni

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Desc
hu: Csökk

en: Color
hu: Szín

en: User login
hu: Bejelentkezés

en: Tools
hu: Eszközök

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Promotion
hu: Népszerűsítés

en: Shopping Cart
hu: Kosár

en: Cart
hu: Kosár

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Tabs
hu: Fülek

en: Selection
hu: Kiválasztás

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Show all
hu: Összes megjelenítése

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Database Server
hu: Adatbázis kiszolgáló

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Your virtual face or picture.
hu: A webhelyen megjelenő virtuális arc.

en: Show more
hu: Több mutatása

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Show less
hu: Kevesebb mutatása

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Basic page
hu: Egyszerű oldal

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hu: Az <em>egyszerű oldal</em> használatos az állandó tartalmakhoz, ilyen például a „Bemutatkozás” oldal.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hu: Címkék használata a hasonló témájú tartalmak csoportosításához.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hu: A <em>cikk</em> típust az időhöz kötött tartalmakhoz érdemes használni. Például hírek, sajtóközlemények vagy blogbejegyzések.

en: Fulltext search
hu: Teljes szöveges keresés

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Wide
hu: Széles

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Default comments
hu: Alapértelmezett hozzászólások

en: Allows commenting on content
hu: Lehetővé teszi a hozzászólást a tartalmakhoz

en: Default database server created by the Database Search Defaults module
hu: A <em>Database Search Defaults</em> modul által létrehozott alapértelmezés szerinti adatbázis kiszolgáló.

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Basic block
hu: Egyszerű blokk

en: A basic block contains a title and a body.
hu: Egy egyszerű, címet és törzset tartalmazó blokk.

en: Website feedback
hu: Visszajelzés a webhelyről

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
hu: Egy vesszővel elválasztott felsorolás, mint például Esztergom, Tapolca, "Székesfehérvár, Fejér megye".

en: Basic HTML
hu: Alap HTML

en: Restricted HTML
hu: Korlátozott HTML

en: Max 1300x1300
hu: Legfeljebb 1300×1300 képpont

en: Max 2600x2600
hu: Legfeljebb 2600×2600 képpont

en: Max 325x325
hu: Legfeljebb 325×325 képpont

en: Max 650x650
hu: Legfeljebb 650×650 képpont

en: Narrow
hu: Keskeny

en: Checkout progress
hu: Fizetési folyamat előrehaladása
