WeeShop (8.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (60 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Body
sk: Text

en: Article
sk: Článok

en: Comments
sk: Komentáre

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Categories
sk: Kategórie

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Image
sk: Obrázok

en: categories
sk: kategórie

en: Help
sk: Pomoc

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Picture
sk: Obrázok

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Comment
sk: Komentár

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Desc
sk: Zostupne

en: Color
sk: Farba

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Tools
sk: Nástroje

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Promotion
sk: Akcia

en: Shopping Cart
sk: Nákupný košík

en: Cart
sk: Košík

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Tabs
sk: Záložky

en: Apply
sk: Použiť

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Show more
sk: Zobraziť viac

en: Show less
sk: Zobraziť menej

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sk: Použite <em>články</em> pre časovo obmedzený obsah ako sú novinky, tlačové správy či blogové príspevky.

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Wide
sk: Široký

en: Default comments
sk: Predvolené komentáre

en: Allows commenting on content
sk: Povoliť komentovanie obsahu

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Website feedback
sk: Spätná väzba

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
sk: Zadajte zoznam oddelený čiarkou. Napríklad: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Narrow
sk: Úzky

en: Checkout progress
sk: Priebeh pokladnice
