Well-Known Paths (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Name
bo: མིང

en: Custom
bo: རང་བཟོས
