Well-Known Paths (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Name
el: Όνομα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο
