Well-Known Paths (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Remove
eo: Forigu

en: Name
eo: Nomo

en: Custom
eo: Propra
