Well-Known Paths (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Remove
et: Eemalda

en: Name
et: Nimi

en: Custom
et: Kohandatud
