Well-Known Paths (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Name
eu: Izena

en: Custom
eu: Pertsonalizatua
