Well-Known Paths (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Value
fr: Valeur

en: Remove
fr: Retirer

en: Name
fr: Nom

en: Custom
fr: Personnalisé
