Well-Known Paths (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Value
hi: मान

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Name
hi: नाम

en: Custom
hi: मनपसंद
