Well-Known Paths (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Value
it: Valore

en: Remove
it: Elimina

en: Name
it: Nome

en: Custom
it: Personalizzato
