Well-Known Paths (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Remove
jv: Buwang

en: Name
jv: Jeneng

en: Custom
jv: Kostum
