Well-Known Paths (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Remove
kk: Өшіру

en: Name
kk: Аты

en: Custom
kk: Өзгертпелі
