Well-Known Paths (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Value
oc: Valor

en: Remove
oc: Levar

en: Name
oc: Nom

en: Custom
oc: Personalizat
