Well-Known Paths (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Value
pt: Valor

en: Remove
pt: Remover

en: Name
pt: Nome

en: Custom
pt: Personalizado
