Well-Known Paths (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Value
ro: Valoare

en: Remove
ro: Elimină

en: Name
ro: Nume

en: Custom
ro: Personalizat
