Well-Known Paths (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Remove
sl: Odstrani

en: Name
sl: Ime

en: Custom
sl: Prilagojeno
