Well-Known Paths (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Remove
sq: Hiq

en: Name
sq: Emri

en: Custom
sq: E personalizuar
