Well-Known Paths (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Value
uk: Значення

en: Remove
uk: Вилучити

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Custom
uk: Власний
