Well-Known Paths (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Value
cs: Hodnota

en: Remove
cs: Odstranit

en: Name
cs: Jméno

en: Custom
cs: Vlastní
