Well-Known Paths (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Value
id: Nilai

en: Remove
id: Hapus

en: Name
id: Nama

en: Custom
id: Tersuai
