Well-Known Paths (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Custom
lt: Savitas
